Tehergépkocsivezető állás Budapest

Magyarország egyik vezető környezetvédelmi vállalata tehergépkocsi-vezető munkatársakat keres.

Feladatok:
• a kiadott fuvarfeladat szerinti szilárdhulladék gyűjtése, majd a kijelölt lerakóhelyre vagy átvevőhöz való szállítása
• a célfelépítmény szükség szerinti kezelése

Elvárások:
• C+E kategóriás jogosítvány
• PÁV III.
• GKI igazolvány
• digitális tachográf kártya
• nehéz vagy emelőgép-kezelői OKJ végzettség

Előny:
• gépkezelői jogosítvány 3627 / 4213 / 4374 csoportra
• települési hulladékgyűjtő- és szállító végzettség
• hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Gyál külterülete (a napi munkába járás saját gépkocsival történik, amelyhez a cég anyagi hozzájárulást biztosít) vagy Budapest, X. kerület

Reméljük, hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és hamarosan munkatársaink között üdvözölhetjük Önt is!

Kérjük, küldje szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:
.A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás, 2360 Gyál, Kőrösi út 53.