Női sofőr állás budapesti sofőrszolgálatnál

Hirdetés szövege:

A Femina sofőrszolgálat azzal a céllal alakult, hogy alternatívát nyújtson azon felelősségteljes Hölgyek és Urak számára, akik szívesebben bízzák magukat és autójukat női sofőrre.

Pozíció leírás:

éjszakai időszakban idegen személygépkocsi magabiztos, biztonságos vezetése Budapest és vonzáskörzete útvonalon.

Feladatok:

– éjszakai munkavégzés változó időbeosztásban (19 órától 5 óráig)
– hívás esetén a sofőrnek önállóan kell eljutni az első megadott budapesti címre
– idegen autó magabiztos biztonságos vezetése

Elvárások:

– középfokú iskolai végzettség
– minimum B kategóriás jogosítvány
– empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
– precizitás, pontos munkavégzés
– budapesti tartózkodási hely
– Budapest és környéke helyismeret
– rendezett, ápolt megjelenés
– GPS, saját gépjármű elengedhetetlen
– jó kommunikáció kollégákkal, ügyfelekkel egyaránt

Előny:

– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– belvárosi tartózkodási hely
– sok szabadidő
– rugalmasság

Amit kínálunk:

– kiváló lehetőség másodállásnak
– rugalmas munkabeosztás
– változatos munka

Jelentkezés: allas@feminasoforszolgalat.hu
06704203531