Kamionsofőr állás Németországba azonnali kezdéssel

Nemzetközi tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr

Partnercégünk részére keresünk Baden-Württembergbe (Németország DNy-i részére) leinformálható, megbízható nemzetközi sofőröket hosszú távú munkavégzésre.

A németországi telephelytől kiindulva Ny-Európa területén történik az áruszállítás.

Elvárások:

Minimum 2-3 éves nemzetközi viszonylatban szerzett tapasztalat
PÁV engedély
BCE kategóriás jogosítvány
német nyelvtudás
hosszabb távú, németországi életvitel vállalása

Amit Partnerünk kínál:

Versenyképes kereseti lehetőség,
Átlagon felüli munkakörülmények,
munkakezdéskor a szállás megoldása biztosított kedvező áron.

Munkába állás: azonnal

Jelentkezés az állásajánlatra Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint a pályázatához mellékelje a PÁV engedély és jogosítványok másolatát, illetve 4 évre visszamenőleg adjon meg referenciát a leinformálhatóság érdekében. Jelentkezését az alábbi email címre, vagy postacímre várjuk: allas@intergest.hu, Intergest Hungária Kft. 1024 Bp. Lövőház utca 30.