Azonnalio kezdéssel Németországba sofőrállás

Ulmi német partnerünk keres azonnali kezdéssel bejelentett munkára tapasztalt teherautósofőröket!

Feladatok:
– Költöztető cég teherautójának vezetése, besegítés a fel- és lepakolásnál

Kínálat:
– Bejelentett német alkalmazotti szerződés, beteg- és nyugdíjbiztosítás
– Teljes munkaidős foglalkoztatás
– Hosszútávú munka
– Nettó kereset 1350-1450 euró (túlórákkal értelemszerűen több, borravalóval még több)
– A szállást a német cég biztosítja

Elvárások:
– Érvényes CE jogosítvány a 95. sz. közösségi kód bejegyzésével
– vagy GKI-kártya, amennyiben a jogsiban nincs 95. sz. közösségi kód
– Többéves tehergépkocsivezetői munkatapasztalat
– Jó fizikai kondíció
– Legalább A2/B1-es szintű német nyelvtudás (telefonon tesztelik)
– B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a kiutazáshoz

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és beszkennelt jogosítványát (mindkét oldalt) kérjük küldje el emailben a nemetmunka@balatonbau.com címre.

Kérjük ne jelentkezzen, ha egyáltalán nem tud németül!!!