Anyagmozgató, csomagoló állás Ausztria

Csomagoló – Anyagmozgató
Feladatok
Kiszállításra beütemezett termékek ellenőrzése, darabszám meghatározása
Megfelelő csomagoló eszköz kiválasztása, a termékek lecsomagolása a csomagolási utasításnak megfelelően
Anyagmozgatás a raktári és csomagolási területen
A lecsomagolt termékek dokumentálása/könyvelése az SAP rendszerben

Elvárások
Középfokú szakirányú végzettség vagy érettségi és megfelelő szaktanfolyam
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Hasonló területen tapasztalat

Előnyt jelent
Gépgyártó vagy járműipari vállalatnál szerzett tapasztalat
Idegen nyelvismeret (német)

Amit megbízónk nyújt
Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye
Ausztria, Berndorf

A jelentkezés módja
Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét az ausztria.allasok@gmail.com e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Csomagoló – Anyagmozgató,

Előzetes költség szükséges!

Elérhetőségi adatok
Kapcsolattartó: Fenyvesi Attila
E-mail: ausztria.allasok@gmail.com