KIEMELT FIZETÉSSEL ALKAMI SOFŐRT KERESÜNK 7.28.-I KEZDÉSSEL EGY HÉTRE

7.28. HÉTFŐI KEZDÉSSEL EGY HÉTRE KERESÜNK ALKALMI GÉPKOCSIVEZETŐT, KIEMELT FIZETÉSSEL!!

Vállalatunk a V4 Transport Kft nemzetközi fuvarozást végez a Közép-Kelet Európai régióban, elsősorban Csehország, Lengyelország, és Szlovákia irányába.

Az elmúlt években a régió megkerülhetetlen szereplőjévé vált társaságunk, folyamatosan növekszik megbízóink köre és ezzel párhuzamosan a szállított áruk mennyisége.

A megnövekedett volumennek köszönhetően flottánk több új kamionnal rendelkezik.

Saját kamionjainkra – 24 tonnás nyerges szerelvényre – megbízható, talpraesett nemzetközi gépjárművezetőket keresünk alkalmi munkavállalással.

Cégünk stabil pénzügyi háttérrel rendelkezik, kollégáinknak tisztességes fizetést biztosítunk.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

– megbízhatóság, precíz munkavégzés

– rugalmasság

– szakmai tapasztalat

– digitális kártya

– büntetlen előélet, leinformálhatóság

– C, E kategóriás jogosítvány

– PÁV, GKI vizsga

Előny:

– ADR vizsga

– Nyelvismeret

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem

– rendezett munkakörülmények

– viszonylag rövid fuvarok, nagyon ritka „hétvégézés”

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal:

office@v4transport.hu