Tehergépkocsivezető munka Németországban

Munkalehetőség Németországban!

A landshuti székhelyű Zero-Maxx személyi szolgáltató GmbH ügyfelei számára keresünk azonnali kezdéssel megbízható
TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐKET

C és E kategóriás jogosítvánnyal.

Feladatok

Helyközi szállítási feladatok, vagy
Távolsági szállítási feladatok Németország területén belül, vagy
Internacionális szállítási feladatok.
Telephely: Landshut, München, Dingolfing, Ingolstadt és környékük

Elvárások

Érvényes C és E kategóriás Gépjárművezetői engedély min. 2 éves munkatapasztalattal
Érvényes Gépjárművezetői kártya
Érvényes Digitális Vezetői Kártya
ADR küldeménydarabos bizonyítvány
Kommunikációs szintű német nyelvtudás
Saját személygépkocsi
Munkavégzés több műszakban
Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk

Németországi munkaviszony és biztosítási jogviszony
Átlag feletti jövedelem
Szabadság-, Karácsonyi- és egyéb prémium
6 havonta lehetőség fizetés emelésre
Segítség szálláskeresésben, illetve állami támogatások (pl. Családi pótlék) igénylésében
Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, teljes körű pályázati anyagát elektronikus formában szíveskedjen elküldeni.

Kapcsolattartó: Apaceller Gergely

Email: gergely.apaceller@zero-maxx.de