Nemzetközi gépkocsivezető állás

A Butter Group vezető szereplője az európai ömlesztett agrártermékek szállítmányozásának. Évi 52 héten, heti hét napon dolgozunk a közel 310 kamiont számláló flottánkkal, valamint a több mint 400 önkihordó pótkocsinkkal. Telephelyeink megtalálhatóak Hollandiában, Lengyelországban, az Egyesült Királyságban, Németországban és Magyarországon. A magyarországi (budaörsi) telephelyhez keresünk azonnali kezdéssel:
Nemzetközi Gépkocsivezetőket
Mi lesz a feladatod:

nagy részben a termelőtől a gyárakig szállítani, a feladatokat a központi holland irányítás adja.
Mint professzionális sofőr, figyelsz a vezetési stílusodra, a magatartásodra mind az ügyfelek, mind a közlekedés többi résztvevője esetében.
Felelős leszel a fel- és lerakásért. Ahol szükséges, ott segítened is kell.
Annak tudatában kell a munkádat végezned, hogy a Butter Group-ot képviseled, ehhez proaktív hozzáállás szükséges.

Szakmai elvárások:

Minimum egy éves tapasztalat
Angol- vagy német nyelvtudás társalgási szinten
Erkölcsi bizonyítvány
Pálya alkalmassági vizsgák megléte (PÁV I-II-II)
Jogosítvány(B/CE)
Nemzetközi gépkocsi vezetői engedély
Határozott földrajzi ismeretek
Agrártermékek szállítási tapasztalata előnyben
Ügyfél orientáltság
Megoldó képesség
Jó kommunikációs készségek

Amit kínálunk

Kellemes munkakörnyezet
Kihívásokkal teli funkció
Kiváló elsődleges és másodlagos munkavállalási feltételek
2 hét kinn tartózkodás,1 hét otthonlét

Érdeklődni lehet:

Küld el szakmai önéletrajzodat az infoHU@buttergroup.eu címre