Tehergépkocsivezető állás München-azonnali kezdéssel

Tehergépkocsivezető állás München-azonnali kezdéssel:

Állásajánlat tehergépkocsivezetőknek

Tehergépkocsivezetö (7,5 t) darbáru, raklapos áru szállításához, C, C1, C1E jogosítvánnyal Müncheni munkahelyen (Németországban)

Amit kínálunk
Teljes munkaidös állás
Határozatlan idejü munkaszerzödés
Teljes biztosítás (egészségügyi, nyugdíj, munkanélküli )
Munkaidö: Hétfötöl-Péntekig (5 napos munkahét)
6 hónap próbaidö

Fizetés
A próbaidö alatt az elsö 3 hónapban nettó 1.000
A második 3 hónapban netto 1200
A próbaidö letellte után nettó 1350
A munkaadó szállást biztosít és annak költségeit magára vállalja.(300 )
A betanulási idö elsö hetére, nem fizet munkabért a munkaadó.

Munkaköri leírás
7,5 tonnás teherautóval állandó területen napi tura, kézbesítés, expressz kézbesítés, az áru elszállítása az ügyfelektöl, jármüvezetés,áruk,raklapos áruk ki, és berakodása,jármükarbantartás, megóvás

Személyi feltételek
Német nyelvi alapismeretek szóban és írásban
A legegyszerübb utasításokat már az elsönapon érteni kell
Megbízhatóság, gondoság, teljesítöképesség, tanulási készség rugalmasság, becsületesség, pontosság,
Vezetési tapasztalat 7,5 tonnás emelö hátfalas teherautóval
ADR darabáru igazolvány,soförkártya.
Azonnali kezdés.

Jelentkezni rövid német nyelvü fényképes önéletrajzzal lehet e-mailben az alábbi címen: f.kiss@aiden.de