Kamionsofőr fuvarszervező

Kamionsofőr fuvarszervezőt keresünk német partnerünk számára nemzetközi viszonylatban

Feladatok:

– Nemzetközi közúti szállítások teljes körű koordinálása
– A gépjárművezetők irányítása, munkájának koordinálása
– Kapcsolattartás a megbízóval magyar és német nyelven
– Folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
– Zavartalan utazási feladatok biztosítása
– Új ügyfelek szerzése

Elvárások:

– Tárgyalóképes német nyelvismeret
– 1-3 év releváns szakmai tapasztalat kamionsofőr fuvarszervezőként
– Szakirányú végzettség fuvarszervező/ logisztikus
– Új ügyfelek szerzésében tapasztalat
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Európai piac ismerete
– BCE kategóriás jogosítvány előny
– Angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye:
– Budapest/ Budapest környéke
Amit kínálunk
– Versenyképes fizetés, havi nettó 250000 Ft/ hó
– Hosszú távú munka, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk fölkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a d.petri@intergest.hu címre, petri Dániel részére.
Érdeklődni: 0614384435