Hollandiai raktáros állás

Raktári munkatárs – Hollandia
Holland partnereink részére keresünk logisztikai és termelési területre, könnyű fizikai munkavégzésre munkavállalókat Hollandiába.

Feladatok
– anyagmozgatás,
– raktár kezelése,
– be- és kirakodás,
– komissiózás,
– bevételezés,
– árukiadás
Elvárások
– középfokú végzettség
– angol társalgási szint szóban
– min 3 hónap megszakítás nélküli munkavégzés és kint tartózkodás
– 2 v. 3 műszakban történő munkavégzés
– 3 hónapnál nem régebbi Erkölcsi bizonyítvány

Előny:
– B kategóriás jogosítvány
– targonca vezetői jogosítvány
Amit kínálunk
– 3 – 6 hónapos határozott idejű munkaviszonyok
– szállás és munkába járás biztosítása
– holland fizetés és juttatások
– csoportos tájékoztató helyszínek: Budapest, Miskolc, Pécs
Munkavégzés helye
Hollandia
Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése,
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon cégünk weboldalán.

www.randstad.hu/job_details/34647-raktari-munkatars-hollandia