Rakodó, raktáros állás

Nemzetközi közúti kiscsomag szállítással foglalkozó futárszolgálat munkatársakat keres

budapesti telephelyére

Rakodó

pozícióba.

Feladatai:

Rakodó kollégánk a raktári folyamataink szerint biztosítja, hogy minden csomag megfelelően legyen kezelve, szortírozva.Fő feladata az érkező és induló belföldi és nemzetközi járművek gyors, szakszerű ki- és bepakolása.

Elvárások:

Büntetlen előéletFizikai alkalmasságKooperatív, jó csapatjátékosTerhelhető, rugalmas, lelkiismeretes személyiség

A jelentkezők elbírálása során előnyt jelent továbbá:

Raktáros, rakodói tapasztalata műszakbeosztás miatt XV. kerület és vonzáskörzetében lévő lakhely

Amit biztosítunk:

Versenyképes juttatási csomagStabil munkahely, hosszú távú munkalehetőségJó munkahelyi légkör, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. Kerület

Munkavégzés ideje:

Teljes munkaidő (napi 8 óra) (délelőtt/délutáni műszakba)

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével 2014. január 31-ig a megadott e-mail címre.
allas@dpd.hu