Targoncavezető állás

Ügyfelünk egy német tulajdonú autóipari beszállító cég, karosszéria elemeket szállít több autógyár számára. A megnövekedett termelési volumen miatt új kollégákat keresünk esztergomi gyárukba, az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Elvárások:

Elektromos homlokvillás targonca jogosítvány 5 tonnáig
Legalább 2 éves szakmai gyakorlat
Esztergom környéki lakóhely

Előny:

Milkrun, kommissiós raktározási szakmai tapasztalat

Feladatok:

Termékek fizikai mozgatása
Üzemi rend fenntartása

Munkarend:

3 műszak

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Próbaidő után teljesítmény alapú havi bónusz
Élelmiszer-utalvány + juttatási csomag
Ingyenesen igénybevehető céges buszjáratok az alábbi településekről: Csolnok, Búbánat, Dorog, Tokod, Tokod-altáró, Tát, Párkány, Muzsla
Szakmai továbbképzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre: Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázandó munkakört.