Raktáros-autóalkatrész értékesítő állás

A Kft. győri többmárkás gépjármű márkakereskedés és szerviz részére raktáros-autóalkatrész értékesítő munkatársat keres.

Feladatok:
– ügyfelek kiszolgálása, alkatrész cikk számozás
– alkatrész átvétel, raktározás
– Raktár készlet gazdálkodás
– szerelők kiszolgálása
– leltározásban való aktív részvétel

Elvárások:
– precíz , hatékony munkavégzés
– ügyfél központú gondolkodás
– alkatrész értékesítésben való jártasság
– új ismeretek megismerésére való képesség
– középfokú végzettség

Előnyök:
– márkaszervizben szerzett tapasztalat
– német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
– Győr

Amit kínálunk:
– fix alapbér+ jutalékos rendszer
– bejárási hozzá járulás
– cafeteria
– színvonalas munkakörülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje el pályázati anyagát az e-mail címre, a tárgyban kérjük feltüntetni “raktáros-értékesítő” illetve regisztráljon ingyenesen aoldalra Munkavállalóként a Szállítás/Logisztika kategóriában Raktározás pozícióra.