Raktáros állás

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
2 fő raktárost keres Dévaványára Dévaványa és környékéről.

Feladatok:
Anyagmozgatás, illetve raktárban történő elhelyezés.
A beérkező alapanyagok készletre vétele.
A gyártáshoz szükséges alapanyagok előkészítése.
A kiszállítandó áru/késztermék előkészítése, csomagolása.
A kiszállított áru/késztermék kijelentése a rendszerből.
További juttatások
Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
Megállapodás szerinti bér.
Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Szükséges végzettség
középfokú végzettség érettségivel
Jogosítvány
B
Elvárt szakmai tapasztalat
Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen:
raktározás

Szakmai tapasztalat években:
3
Készségek és személyes tulajdonságok
Érvényes targoncavezetői engedély, (gáz üzemű és villamos targonca).
Minimum 3 év raktározási területen szerzett tapasztalat.
Valamely raktárkezelői program ismerete, felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook).
Szállítólevelek nyilvántartása, iktatása.

Előny:
• Német, angol vagy francia nyelvtudás

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk:
Lejárt