Éjszakai áruterítés Ausztriában!

Firma Moser-Trans sucht:
1 Lkw-Lenker/in
ANFORDERUNGSPROFIL
– Führerschein C
– Fahrerkarte
– Überstundenbereitschaft
Aufgabengebiet
– Zustellfahrten
– Nachtfahrten
Arbeitsort/Erreichbarkeit
– zum Erreichen der Abfahrtsstelle in Obertrum ist ein eig. PKW unbedingt erforderlich
Arbeitsbeginn
– ab sofort
Entlohnung
– Basisentlohnung lt. KV mit der Bereitschaft zur Überzahlung + Diäten
KONTAKT:
Bitte bewerben Sie sich bei:
Frau Moser Tel.: bettina@moser-trans.at
Moser-Trans
Graben 34
4870 VÖCKLAMARKT

Amit a munkáról tudni kell:
Salzburg mellett van a telephely, éjszakai autóalkatrész terítés kevés km sok lerakó,a fizetés minimálbér bér+ juttatások (együtt cirka 1500 nettó +13. 14. havi fizetés)
munka egy sóló 6 sebességes emelőhátfalas MAN-nel történik,
Alap német tudás kell hozzá, nem nyelvésznek kell lenni, a vonalkód olvasót kell használni, de nem nagy mágia.
Korrekt családi cég, a főnök nagyon kedves és nyugodt.
Ami fontos, hogy azonnal lehet kezdeni, ne habozz ha tetszik az ajánlat írj!