Targoncás állás

Villamosipari területen tevékenykedő nemzetközi partnerünkhöz az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat Szigetszentmiklósra:

TARGONCÁS

Feladatok:

kézi és gépi anyagmozgatás
áruösszekészítés
árubevételezés
áru lokációra történő elhelyezése
raktári rend betartása

Elvárások targoncás munkakörben:

szűkfolyosós és/vagy oldalemelésű tapasztalat,
2 éves releváns raktári/logisztikai tapasztalat,
OKJ-s bizonyítvány és targoncás jogosítvány a következő típusokra: 3312,3313,3324 (minimum: OKJ-s + a régi jogosítvány típusok közül lehet; 3332, 3343 vagy 3336.)

Elvárásaink gyalogos kiszedőknél/betárolóknál:

OKJ-s bizonyítvány és targoncás jogosítvány 3313-as típusra

(minimum: OKJ-s + a régi jogosítvány típusok közül lehet 3332, 3343

vagy 3336)

jó fizikai állóképesség és teherbírás

Szükség esetén a 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

bruttó 135.000 Ft/hó
műszakpótlék 30%
második hónaptól havi max. 32.000 Ft bónusz az egyéni teljesítmény és munkaminőség alapján
próbaidő után negyedévente bónusz a csapat teljesítménye alapján
Budapestről céges buszjárat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük tüntesse fel: “Targoncás (Szigetszentmiklós)”