Raktáros állás Budapest

A Zrt. 1989 óta meghatározó szereplője az autóiparnak, fő profilja a nyomásos alumíniumöntészet, amely mellett számos további feladat- és munkafázis elvégzésre is vállalkozik (termékfejlesztés, modellezés, szerszámtervezés, szerszámgyártás, az öntvények felületkezelése, megmunkálása, illetve szerelése). A vállalat az autóiparban helyezkedik el, jelenlegi létszáma közel 600 fő, 2012-es árbevételünk pedig közel 14 milliárd forint volt. Vállalatunkat a megbízhatóság és folyamatos fejlődés jellemzi. Termékeink nagy részét vevőinkkel közösen fejlesztjük, melyek közül sok, közvetlenül az autógyárakba kerül kiszállításra (BMW,VW, AUDI, PORSCHE ).

RAKTÁROS

Feladatok:
• Beérkező áruk átvétele és elhelyezése a raktárban
• Árukiadás-áruátvétel
• Leltározásban való aktív közreműködés
• Anyagmozgatás targoncával
• Raktári adminisztráció elvégzése Raktári rend fenntartása

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Hosszú távú, stabil munkahely
• Vidékieknek albérlet támogatás
• Folyamatos fejlődési lehetőség

Elvárások:
• Legalább 1-3 éves raktárosi és targoncavezetői tapasztalat
• TARGONCAVEZETŐI ENGEDÉLY (3312 gyalogkíséretű és 3324 vezetőüléses targonca) elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
• EXCEL felhasználói szintű ismerete
• Műszakos munkavégzés
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Erkölcsi bizonyítvány
• Csapatjátékos
• Rendszerben gondolkodó

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.