Kiszállító állás B jogosítvánnyal

Megbízónk a teljes országot lefedő, piacvezető direkt-értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője több környező ország piacának.

Részükre keresünk

KISZÁLLÍTÓ munkatársat!

Feladatok:

Kiszállítási feladatok ellátása;
A megbízónk ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása;
Szaktanácsadói feladatok ellátása.

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány;
Minimum 2 éves gépjárművezetői gyakorlat;
Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Utazási hajlandóság (több napos távollétek vállalása);
Ügyfélorientált gondolkodás.
Győr-Moson-Sopron megyei lakhely

Amit nyújtunk:

Fejlődési, előrelépési lehetőség;
Folyamatos képzések;
Alapos betanítás;
Dinamikus csapatmunkában való részvétel;
Biztos, magas jövedelem.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!
info@jobarena.hu

További információkat az önéletrajzok beérkezését követően biztosítunk!