Kamion sofőrt keresünk!

Vállalatunk a V4 Transport Kft nemzetközi fuvarozást végez a Közép-Kelet Európai régióban, elsősorban Csehország, Lengyelország, és Szlovákia irányába.
Az elmúlt években a régió megkerülhetetlen szereplőjévé vált társaságunk, folyamatosan növekszik megbízóink köre és ezzel párhuzamosan a szállított áruk mennyisége.

A megnövekedett volumennek köszönhetően újabb jármű került a flottánkba.
Saját kamionunkra – 24 tonnás nyerges szerelvényre – megbízható, talpraesett nemzetközi gépjárművezetőt keresünk.

Cégünk stabil pénzügyi háttérrel rendelkezik, kollégáinknak tisztességes fizetést, hosszú távú munkahelyet biztosítunk.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

– megbízhatóság, precíz munkavégzés
– rugalmasság
– szakmai tapasztalat
– digitális kártya
– büntetlen előélet, leinformálhatóság
– C, E kategóriás jogosítvány
– PÁV, GKI vizsga

Előny:

– ADR vizsga
– Nyelvismeret

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem
– rendezett munkakörülmények
– viszonylag rövid fuvarok, nagyon ritka „hétvégézés”

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
office@v4transport.hu