Raktáros, targoncavezető állás

Raktáros, targoncavezető állás:

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI TECHNIKUS/TARGONCAVEZETŐ

FELADATOK:
• Targonca kezelése,
• termékek fizikai mozgatása és betárolása,
• áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
• a munkaterület tisztán tartása
További juttatások
MIT AJÁNLUNK:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
• Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

Feltételek:
• Targonca vezetői engedély, OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és hasonló területen szerzett munkatapasztalat
• Folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés
• Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)
középfokú végzettség

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével:
rechungary.im@pg.com