Raktáros, targoncavezető állás

Raktáros, targoncavezető állás:

A Busch Hungária Kft. a németországi BPW csoport magyarországi leányvállalata. A haszongép-járműipar számára világszínvonalú, gömbgrafitos öntvények gyártására szakosodott. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban Győrbe:

RAKTÁROS TARGONCAVEZETŐ

Elvárások:
– vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány,
– minimum 1 éves targoncavezetői gyakorlat,
– alapfokú számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel),
– jó problémamegoldó képesség,
– megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség.

Munkaköri feladatok:
– készáruk beraktározása és az ehhez kapcsolódó számítógépes könyvelési feladatok ellátása,
– kiszállítási terv alapján a kiszállítandó termékek kiszállításra történő előkészítése, dokumentálása,
– a kiszállítandó áruk kamionra rakása,
– egyéb targoncával történő anyagmozgatási feladatok ellátása.

Munkarend: több műszakos munkarend.

Amit kínálunk:
– szakmai fejlődési lehetőség,
– cafeteria.

Munkavégzés helye: Győr.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft. 9027 Győr, Martin u. 1