Raktáros targoncás állás

Raktáros targoncás állás:

Az Intersnack Magyarország Kft., Magyarország vezető snack gyártója, győri gyárába keres
Raktáros- targoncavezető
munkatársat.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:
-Vonalkód azonosítású raktár teljes körű kezelése,
-A termelés számára az alapanyagok időre történő elő-illetve összekészítése,
-Vevői rendelések komissiózása,
-Közreműködés a leltározás folyamat végrehajtásában,
-Raktári rend, a munka és tűzvédelmi előírások betartása.
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
-Érvényes 3324 kódú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány : elektromos targoncára,
-min.1 éves targoncavezetői gyakorlat,
-Szállítmányozás,- raktár,- logisztikai területen szerzett tapasztalat,
-Alap szintű számítástechnikai ismeretek,
-Megbízható nyitott, ambiciózus, dinamikus személyiség,
-Több műszak vállalása,
-Vonalkód azonosítású raktári gyakorlat.

Munkavégzés helye:
Győr
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas@chio.hu email címre.