Nemzetközi gépkocsivezető állás-azonnali kezdéssel

A Butter cégcsoport ömlesztett agrártermékek szállításra specializálódott izolált (mozgópadlós) pótkocsikkal Európa-szerte. Telephelyeink találhatóak Hollandiában, Lengyelországban, Nagy-Brittaniában illetve Magyarországon. A magyarországi (Győr) telephelyhez keresünk azonnali kezdéssel:

Nemzetközi gépkocsivezetőket

Számodra kihívást jelent a nemzetközi (Uniós) árufuvarozás szakmailag professzionális módon. Munkád során kapcsolatban vagy az ügyfelekkel és a fuvarszervezőkkel. A feladatok végrehajtása során tisztában vagy azzal, hogy te képviseled a cégcsoportot az ügyfelünk számára. Ezért ragaszkodunk a megfelelő megjelenítéshez mind a sofőrök, mind a kamionpark részéről. Telephelyünk Győrben van, biztosítani tudod ennek a megközelítését.

Szakmai elvárások:

Középfokú végzettség
Angol- vagy német nyelvtudás társalgási szinten
Erkölcsi bizonyítvány
Pálya alkalmassági vizsgák megléte (PÁVI-II-III)
Jogosítvány (B/CE)
Nemzetközi gépkocsivezető engedély
Határozott földrajzi ismeretek
Agrártermékek szállítási tapasztalatok előnyben
Ügyfélorientáltság
Megoldóképesség

Amit kínálunk:

Kellemes munkakörnyezet
Kihívásokkal teli funkció
Kiváló elsődleges és másodlagos munkavállalási feltételek