Raktárvezető állás

Raktárvezető állás:

Tapasztalattal rendelkező szakembert keres az alábbi pozícióba, Hajdú-Bihar megyei termelő vállalat:

Raktárvezető

Feladatok:
• A raktározási tevékenység önálló irányítása, ellenőrzése, folyamatos optimalizálása
• Beosztott műszakvezetők koordinálása
• Kapcsolattartás a társosztályokkal (Kereskedelem, Termelés, Beszerzés)
• Kiszállítási rendszer működtetése, logisztikai stratégiák végrehajtása, továbbfejlesztése
• Felmerülő problémák kezelése, megoldása
• Raktári adminisztráció, könyvelés nyomon követése
• Mennyiségi és minőségi éves tervek kidolgozása és végrehajtásának ellenőrzése
• Belső folyamatok felügyelete és folyamatos fejlesztése, optimalizálása
• Heti, havi riportok nyomonkövetése
• A számítógépes vállalatirányítási rendszer mûködtetése; a napi adminisztráció elvégzése,
• Standard folyamatok dokumentációjának továbbfejlesztése
• Munkaügyi adminisztráció végrehajtása

Elvárások:
• Műszaki/gazdasági felsőfokú végzettség (lehetőleg logisztikai szakirányon)
• Hasonló területen szerzett 5-6 éves tapasztalat
• Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
• Teljesítmény- és célorientáltság
• Döntési képesség
• Vezetési képesség
• Jó kommunikációs készség
• Munkáltató iránti lojalitás
• MS-Office, illetve valamely integrált vállaltirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
• Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a pozíció megnevezésével küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: allashirdetes0514@gmail.com