Raktáros áruszállító állás Budapesten

Raktáros áruszállító állás C jogosítvánnyal Budapesten:

A Mérker 2007 Zrt. budapesti irodája ezúton felvételt hirdet határozott időre (3 hónap) szóló szerződéssel Áruszállító/ Raktáros munkakörbe.

Feladatok:
A cég által forgalmazott termékek ki,- és beszállítása döntő részben Budapesten, Pest megyében, de az ország egész területére érvényes 3,5t illetve 7,5t tehergépjárműkkel.
Tételes áru átvétel és tételes áruátadás.
Árurakodás.
Targoncázás.
Raktári feladatok ellátása. ( Szállítólevél készítés, kommissiózás, leltározás)

Kérjük csak C típusú jogosítvánnyal is rendelkezők jelentkezzenek, vezetői tapasztalattal! Érvényes targonca vezetői engedély szükséges!

Tisztelt Jelentkezők!
Kérjük, akinek csak B típusú jogosítványa van, NE küldjön Önéletrajzot, mert nem tudjuk alkalmazni!!!!!!
Köszönjük!

A Mérker 2007 Zrt. főként amerikai és német mérés- és irányítástechnikai termékeket kínál különböző mérési feladatok megoldására Magyarországon és a környező országokban.
Kérjük jelentkezése előtt tekintse meg honlapunkat!
www.merker2007.hu

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2013.06.15.

A beérkezett Önéletrajzok feldolgozását követően a kiírt feltételeknek megfelelt jelentkezőket 1 héten belül értesítjük, amennyiben erre nem kerül sor, akkor nem felelt meg a követelményeknek.