Raktáros, anyagkiadó állás Budapest

Raktáros, anyagkiadó állás Budapest:

A Raktári anyagkiadó álláshirdetés részletei:

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, Smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk hat regionális képviseletével mintegy 400 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
A Pappas Auto klasszisokkal vezet!
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

Budapest, XI. Hunyadi János úti telephelyünkre motivált munkatársat keresünk
Raktári anyagkiadó
munkakörbe

Feladatkör:
– alkatrész-kiadás a műhely, valamint az autósbolt részére
– napi beérkező szállítmány átvétele, kibontása, betárolása
– partnerek által rendelt alkatrészek csomagolása, kiszállításra történő előkészítése
– garanciális alkatrészek kezelése
– kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények:
– raktározás, anyagmozgatás területén szerzett gyakorlat
– raktározási folyamatok ismerete
– alapszintű számítógépes ismeretek

További elvárásaink:
– feddhetetlen előélet, megbízhatóság
– gondos, precíz munkavégzés
– pozitív, motivált hozzáállás
– csapatszelleműség

Előny:
– autóalkatrészes tapasztalat
– targoncavezetői vizsga

Leendő munkatársunknak az alábbiakat kínáljuk:
– bejelentett, korrekt fizetés
– béren kívüli juttatási csomag
– szakmai fejlődés
– stabil hátterű vállalat

Jelentkezés e-mailen fényképes önéletrajzzal, kísérőlevéllel, fizetési igény megjelöléssel e-mailen:
job2@pappas.hu