Nemzetközi!

Gyöngyösi székhelyű fuvarozási cég hosszútávra egy fő megbízható sofőrt keres nyerges szerelvényre. A munka 3 – 4 hét uniózás, utána három-négy nap itthon tartózkodás. Fix jármű! A munka 80%-ban német-olasz reláció.
Elvárások:
– legalább egy-két év aktív gyakorlat
– érvényes jogosítvány, C+E kat.
– érvényes és megfelelő szaktanfolyami végzettség
– érvényes PÁV igazolás
– a pihenő és vezető időket szabályzó rendeletek ismerete és betartása. Nincs Túlmunka, Nincs Túlvezetés!
– a menetokmányok kitöltésének ismerete, és pontos vezetése (CMR és nk. menetlevél)
– normális, emberi kommunikáció képessége
– becsületes, dolgozni akaró!! hozzáállás
Amit kínálunk:
– Kulturált, emberi munkakörülmények
– Nincs túlvezetés, nincs túlmunka
– Emberi és korrekt kommunikáció
– Segítőkész és barátságos hozzáállás az irányítóktól.
– egy ciklusban 10000 – 12000 km futásteljesítmény átlagosan
– becsületes fizetés, becsületes munkáért, Időben!! nincs fizetés csúszás –halasztás.
– nincsenek teljesíthetetlen követelmények!
Ha valóban dolgozni szeretne, és nem csak az autóban lenni az otthona helyett, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a road@loading2005.hu e-mail címre.