Alkatrész raktáros állás Budapest!

Alkatrész raktáros
KIZÁRÓLAG szakmai gyakorlati tudással

Feladatok:
– Tehergépjárművekhez és pótkocsikhoz tartozó alkatrészek raktározása, bevételezése és kiadása
– Raktári készlet állagmegóvása, készletek ellenőrzése
– Az átvett és kiadott alkatrészek számítógépes nyilvántartásban való vezetése, bizonylatok készítése
– Leltár készítése, az alkatrész raktár rendben tartása

Elvárások:
– Szakmunkás bizonyítvány, vagy szakirányú szakképesítés
– Autóiparban, autóalkatrész ellátásban szerzett ismeret vagy raktáros munkatapasztalat
– Autóvillamossági szerelőként, autószerelőként, karosszéria lakatosként szerzett tapasztalat
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Erkölcsi bizonyítvány
– Műszakos munkarend vállalása
– Fizikai terhelhetőség
– Angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyt jelent:
– Targoncás vizsga, anyagmozgatási gyakorlat
– Alkatrészkereső programok ismerete (Volvo dealer, Man-tis, schmitz)

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
– Problémamegoldó készség
– Önálló és gyors munkavégzésre való képesség
– Precíz munkavégzés
– Megbízhatóság

Amit kínálunk: stabil munkahely, bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem, magas színvonalú szakmai környezet

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!
Kérjük, pályázatát – (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz) „alkatrész raktáros” jeligével, fizetési igény megjelölésével a következő címre jutassa el: munka@waberers.com