ADR-es gépkocsivezető Budapest!

Önkormányzati tulajdonú cég keres
ADR-es gépkocsivezető
kollégát

Elvárások

• Darabos és/vagy tartályos ADR képesítés a jelentkezés előfeltétele!
• C típusú gépjárművezetői engedély
• Belföldi árufuvarozói engedély és/vagy GKI igazolvány
• PÁV II. igazolás
• Terhelhetőség
• Önállóság
• Megbízhatóság
• Csapatmunka

Előny

• Emelőhátfalas OKJ-s gépkezelői bizonyítvány
• E kategóriás jogosítvány
• Digitális sofőrkártya
• GKI igazolvány
Feladatok
• Veszélyes és/vagy nem veszélyes, folyékony és/vagy darabos hulladék begyűjtési és kezelési munkálatokban való részvétel
• Adott hulladék begyűjtése, megfelelő helyre szállítása, szétválogatása, ártalmatlanítása
• Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás

Amit nyújtunk

• Családias környezet
• Rendezett munkahelyi körülmények
• Kiszámítható, tervezető munkarend (2 műszak: délelőtt-délután, hétköznapi munkavégzés)
• Korrekt juttatások (alapbér + pótlékok + kiemelkedő béren kívüli juttatások + célprémium)
• Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát, kérjük, küldje az allas@ftszv.hu e-mail címre.

Telefon: +36 1 312 3652/194;

Csak azokkal a jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik az elvárásoknak maradéktalanul megfelelnek.
Köszönjük megértésüket!