Raktáros állás

Budaörsi Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres
Raktáros munkakörbe

Feladatok:
• Megrendelések folyamatos feldolgozása
• Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
• Készletgazdálkodás, raktárkészletek ellenőrzése stb.
• Könyvelési bizonylatok naprakész elkészítése

További juttatások
Amit kínálunk:
• Dinamikus, fiatalos csapat
• Biztos munkahely
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budaörs

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Elvárások:
• azonos munkakörben szerzett gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány
• Tárgyalóképes angol és /vagy német nyelvtudás
• minimum középfokú iskolai végzettség
• Autóipari tapasztalat előnyt jelent
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
• jó szervező- és problémamegoldó készség
• ügyfél centrikus szemléletmód
• megbízható, önálló munkavégzési képesség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a  e-mail címre várjuk!