Gépkocsivezető, raktáros állás B kategóriás jogosítvánnyal

Pécsi munkahelyre keresünk gépkocsivezető/raktáros munkatársat, akinek feladata a raktározási munkakör ellátása mellett gépkocsivezetőként részt venni a szállítmányozási, áruterítési feladatokban is.

Feladatok:
• raktári és szállítási folyamat kezelése
• áruterítés
• szállításra összeállított raktári csomagok szállítása
• a boltokba szállított áru megfelelő kihelyezése
• termékek pakolása, szortírozása, felcímkézése
• szállítmányok összeállítása megrendelés alapján
• anyagmozgatás
• raktári áruátvétel
• raktári rend folyamatos fenntartása

Elvárások:
• alapfokú végzettség
• jó fizikai állóképesség
• önálló és flexibilis munkavégzés
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• túlóra és/vagy több műszak vállalása
• pontos, precíz, megbízható munkavégzés
• 3.5 t-s gépjármű vezetésében szerzett többéves gyakorlat

Előny:
• középfokú végzettség

Jelentkezéseket a  e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.